UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Sponsorzy i partnerzy

Gong Vibrations

Gong Vibrations

Gong Vibrations

Dźwięk w metalu rozchodzi się szybciej niż w powietrzu więc przestrzeń wokół grającego gongu szybko wypełnia się tak zwanymi dźwiękami odczuwalnymi. Możemy ich niemal dotknąć, odczuwamy je przez skórę. Otaczająca nas przestrzeń wypełnia się chmurą "kompletnego brzmienia", które pochłania wszystkie inne dźwięki. Starożytni nazywali ją polem OM Sfer Akaszy. W tym tkwi moc kąpieli w gongach - wibracje naprawdę dotykają cię i oblewają, naprawdę przenikają ciało, docierając do każdej komórki... Gong czyni prawdziwie szczęśliwym, ponieważ zmywa ból psychiczny. Don Conreaux

Karina Smyrek Salon Fryzjerski

Karina Smyrek Salon Fryzjerski

Karina Smyrek Salon Fryzjerski

Salony Fryzjerskie Kariny Smyrek to miejsca, gdzie najważniejsi są Klienci, ich potrzeby i satysfakcja.

Minael Design

Minael Design

Minael Design

Minael Design, to studio graficzne zajmujące się profesjonalną prezentacją wizualną firm, osób prywatnych, organizacji oraz ich produktów. Podstawowym obszarem działania jest szeroko pojęte projektowanie graficzne i animacje interaktywne. W swojej ofercie posiada również tworzenie zdjęć panoramicznych i wirtualnych wycieczek.

OSM Prudnik

OSM Prudnik

Gong Vibrations

Jesteśmy firmą istniejącą od stycznia 1946 roku. Zajmujemy się skupem mleka pochodzącego wyłącznie z ekologicznie czystych terenów województwa opolskiego, produkcją artykułów nabiałowych oraz ich dystrybucją.

 

Square53

Zamek w Mosznej

Zamek w Mosznej

ZAMEK W MOSZNEJ Jedno z najpiękniejszych zakątków naszego regionu i jeden z najpiękniejszych polskich zamków, w którym dzięki wielkiemu zaangażowaniu Pana Łukasza i Teodora odbywają się różnorodne imprezy kulturalne. Z pewnością jest to pozycja obowiązkowa na liście miejsc do odwiedzenia.