UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Archiwum aktualności

1 grudnia 2015 r. - Spotkanie autorskie i warsztaty z autorką przypowieści "Wędrowiec i Geniusz..."

Zapraszamy serdecznie w dniu 1 grudnia 2015 r., o godz.: 17:00 na spotkanie autorskie z Anetą Gibek-Wiśniewską - autorką przypowieści pt. "Wędrowiec i Geniusz... opowiedz co u Ciebie słychać"


Podczas spotkania autorka przeprowadzi dla uczestników wyjątkowy warsztat z rozowju osobistego metody Neo Sea.
Po warsztatcie będzie można zakupić książki w cenie 39,50 zł oraz zadać pytania autorce :)

O przypowieści:


Autorka przypowieści obsadza w fikcyjnych realiach autentyczne historie bohaterów, którzy w codziennej pogoni, zatracili najważniejsze wartości. Życiowe zakręty, z pozoru nierealne rozwiązania i pytania bez odpowiedzi, znajdują receptę na sukces w prostych w przekazie historiach ludzi, których losy splatają się na kartach przypowieści. Sprawnie ukryte psychologiczne spojrzenie na najpopularniejsze dzisiaj problemy egzystencjalne, pozwalają czytelnikowi odnaleźć wskazówki, jak świadomie budować swój potencjał. Przypowieść stanowi obowiązkową pozycję dla każdego, kto choć raz w życiu poczuł się zagubiony i poszukuje nowych możliwości dla każdego nadchodzącego dnia.

Ilośc miejsc ogranioczona!
Zapisy telefoniczne, smsowe pod nr tel.: 721 782 222 lub poprzez e-mail na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. najpóźniej do dnia 30 listopada 2015 r. do godz.: 14:00!